itretisektor | TS: Orange a hviezdy NHL sa spojili pre mládežnícky hokej

TS: Orange a hviezdy NHL sa spojili pre mládežnícky hokej

Orange opäť potvrdil svoj dlhoročný záujem podporovať mládežnícky hokej a začínajúce talenty. Na benefičnom hokejbalovom turnaji v Dubnici nad Váhom odovzdal spolu s najväčšími hokejovými hviezdami desať výstrojí deťom Základnej školy Pavla Demitru.

Orange ako skalný fanúšik a systematický podporovateľ ľadového hokeja nezaháľa ani mimo štandardnej hokejovej sezóny. V oblasti mládežníckeho hokeja vytvára a vyhľadáva príležitosti, pri ktorých sa deti môžu k hokeju a svojim hokejovým vzorom priblížiť i počas prázdninových dní. Uplynulý víkend sa zúčastnil benefičného hokejbalového turnaja veľkých hokejových hviezd. „Neustále hľadáme možnosti, ako čo najlepšie a najefektívnejšie pomôcť rozvoju hokeja na Slovensku. Preto sme sa rozhodli podporiť iniciatívu Tomáša Tatara, ktorá bola nie len zábavná, ale aj užitočná. Je skvelé, že veľké hokejové mená zdieľajú rovnaké hodnoty a mohli sme spolu urobiť dobrú vec - odovzdať kompletné hokejové výstroje deťom zo Základnej školy Pavla Demitru,“ povedal Marián Vavrovič, Sponsorship & Events Coordinator spoločnosti Orange.

Útočník Detroitu Tomáš Tatar, ktorý exhibičný zápas zorganizoval a hokejoví velikáni ako Hossovci, Kopecký, Lintner, Daňo, Pavlikovský, Graňák, Pánik či Tomášov spoluhráč Mrázek si zmerali sily v priateľskom hokejbalovom zápase. Medzi jednotlivými turnajmi v Dubnici nad Váhom sa mladí hráči tešili z nájazdov a rôznych súťaží. Športové výkony charitatívneho zápasu bez korčúľ si prišli pozrieť stovky divákov a finančný výťažok z neho poputuje na ďalší rozvoj hokejovej školy. „Cieľom je motivovať mladých hráčov a ísť im dobrým príkladom. Na to, aby sa mohli plnohodnotne sústrediť na vlastnú sebarealizáciu a rast, však potrebujú aj stabilné zázemie. Sme najmä za nich vďační partnerom. Verím, že i takto sme pomohli, aby bol pre nich hokej naďalej nielen atraktívny, ale aj dostupný,“ uzavrel Tomáš Tatar.


www.orange.com, 28.07.2015


< Späť