itretisektor | TS: Zákazníci Orangeu stále prinášajú staré mobily. Deťom tak už Orange venoval viac ako 13-tisíc eur
  • Pripravujeme odpovede v čo najkratšom čase _ mimoriadna služba Centrálnych odborných portálov

    www.itretisektor.sk www.isamosprava.sk www.iservispreludi.sk
  • Odklad daňovej povinnosti a 2 %

    Priniesli sme aktuálne stanovisko Ministra financií SR v článku k 2%
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

  • Žiadne udalosti.

TS: Zákazníci Orangeu stále prinášajú staré mobily. Deťom tak už Orange venoval viac ako 13-tisíc eur

Chrániť životné prostredie a zároveň pomáhať sa Orangeu úspešne darí aj vďaka dlhoročnej zbierke starých mobilov. Každý vrátený mobil Orange už od začiatku minulého roka mení na 1 euro pre neziskové organizácie. Od tohtoročného februára do konca mája je to Linka detskej istoty pri Slovenskom výbore pre UNICEF, ktorej Orange a jeho zákazníci spoločne prispeli už sumou viac ako 13-tisíc eur.

Podporiť Linku detskej istoty pri SV UNICEF vrátením starého mobilu do Orangeu môžu všetci zákazníci od začiatku februára až do 31. mája 2014. Len za apríl sa súťaže „Staré mobily sú na dve veci“ zúčastnilo 1 800 zákazníkov, ktorí priniesli naspäť 4 714 telefónov. Orange tak za apríl prispeje organizácii venujúcej sa poradenstvu pre deti aj rodičov rovnakou sumou – teda takmer piatimi tisíckami eur. Celkovo od februára je to už pre Linku detskej istoty podpora vo výške úctyhodných 13 056 eur.

Zákazníci, ktorí prinesú späť svoje staré telefóny, prispievajú aj k ochrane životného prostredia, lebo Orange vrátené telefóny ekologicky likviduje. Okrem filantropického a ekologického rozmeru však súťaž zapojeným prináša aj možnosť vyhrať. Každý mesiac je vyžrebovaných 40 výhercov atraktívneho smartfónu Samsung Galaxy S III Mini.

Zbierka starých mobilov prebieha už dlhodobo. Od jej spustenia doteraz Orange podporil viacero organizácií, a to celkovou sumou takmer 65-tisíc eur. Orange sa takto zároveň snaží spätne získať a ekologicky zlikvidovať čo najvyšší počet už nepotrebných mobilných zariadení.

orange

www.orange.com, 14.05.2014


< Späť