itretisektor | TS: Grant P&G pre olympijské nádeje – šanca pre vrcholových športovcov získať až 5000 eur
  • Zjednodušenie administratívy pre MNO - vyplňte krátky dotazník

    vyplňte nás dotazník, v sekcii \"Výskumný inštitút\" a pomôžte nám získať relevantné podklady.
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

  • Žiadne udalosti.

TS: Grant P&G pre olympijské nádeje – šanca pre vrcholových športovcov získať až 5000 eur

Nadácia Slovenského olympijského výboru otvára projekt „Grant P&G pre olympijské nádeje“. O získanie finančných prostriedkov sa môžu uchádzať športovci dosahujúci vrcholové výsledky v individuálnych olympijských športoch. Maximálna výška grantu pre jedného uchádzača je 5 000 €, celkovo bude prerozdelených minimálne 25 000 €.

Finančné prostriedky môžu športovci využiť na športový výstroj a materiál, taktiež na cestovné, ubytovanie, štartovné, zdravotné zabezpečenie, či náklady na trénera a realizačný tím. Formulár a ďalšie podrobnosti grantového kola nájdu na stránke www.olympic.sk.

Vyplnené formuláre môžu uchádzači zasielať mailom do 4. 4. 2014 na adresu gantnerova@olympic.sk, alebo poštou na adresu Nadácie Slovenského olympijského výboru. Žiadosti posúdi odborná komisia a vybraní športovci budú predstavení na Olympijskom galavečere v apríli 2014.

Grantové kolo bude financované z prostriedkov spoločností Procter & Gamble a Coca-Cola. „Teší nás, že sa do kampane zapojili mnohí ľudia a ukázali tak svoju podporu slovenským športovcom,“ hovorí Juraj Králik, zástupca spoločnosti Procter & Gamble. Nákupom produktov týchto značiek počas prvých dvoch mesiacov roku 2014 v obchodnej sieti Tesco mohol totiž každý bez akejkoľvek ďalšej námahy či nákladov podporiť slovenských športovcov.

Z podpory olympijských nádejí má radosť aj generálny sekretár SOV Jozef Liba: „Je pre nás povzbudením, že komerčné spoločnosti svojou finančnou podporou oceňujú tvrdú prácu, snahu, disciplínu, obetavosť a nasadenie mladých športovcov. A navyše, že dávajú možnosť podpory aj ostatným občanom. Pevne verím, že naši nádejní olympionici ich získané prostriedky skutočne dobre využijú.“

O spoločnosti Procter & Gamble
Približne 4,8 miliardy krát za deň prichádzajú značky spoločnosti Procter & Gamble do kontaktu s ľuďmi na celom svete. Spoločnosť má jedno z najsilnejších portfólií uznávaných značiek vysokej kvality, medzi ktoré patria Ace®, Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Duracell®, Fairy®, Febreze®, Fusion®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Iams®, Lenor®, Mach3®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, Prestobarba®, Tide®, Vicks®, Wella® and Whisper®. Výrobky P&G sú dostupné v mnohých častiach sveta vďaka zastúpeniam spoločnosti vo viac než 70 krajinách. Novinky a podrobné informácie o spoločnosti P&G a jej značkách nájdete na internetovej stránke www.pg.com.


www.pg.com, 19.03.2014


< Späť