itretisektor | TS: Vydražená Adela
  • Zjednodušenie administratívy pre MNO - vyplňte krátky dotazník

    vyplňte nás dotazník, v sekcii \"Výskumný inštitút\" a pomôžte nám získať relevantné podklady.
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

  • Žiadne udalosti.

TS: Vydražená Adela

Stretnúť celebritu na ulici a vypýtať si od nej autogram je dnes už celkom bežné. Dokonca ani vypitie si spoločného drinku so známou osobnosťou, ktorú stretnete na párty, nie je úplne nereálne. Ale ísť s celoslovensky populárnou osobou len tak poobede venčiť psa a potom si s ňou posedieť do čajovne...? Nemožné? Mýlite sa. Presne toto totiž zažije mladá Košičanka v spoločnosti jej obľúbenej moderátorky Adely Banášovej a jej fenky Mini. V benefičnej aukcii na portáli ĽudiaĽuďom.sk to pre ňu totiž vydražil jej partner.

Adela Banášová sa stala jednou z ďalších tvárí, ktoré sa v ostatnom čase zapojili do aukcií na portáli ĽudiaĽuďom.sk. Všetky aukcie sú vyhlásené vždy v prospech konkrétnej výzvy núdzneho človeka, organizácie, či spoločnosti, ktorí potrebujú finančnú pomoc. „Nápad na zorganizovanie takejto aukcie som ihneď privítala a bez problémov podporila. Dnes je už veľa spôsobov, ako sa dá pomôcť ľuďom v núdzi a ja veľmi rada podporím každý inovatívny spôsob,“ povedala Adela na otázku, prečo sa rozhodla do aukcie zapojiť. Nápad, že do aukcie zahrnie aj svojho psieho miláčika Mini ju v momente oslovil.

Toto milé stretnutie spojené s posedením pri čaji, ktorý Adela v čajovni vlastnoručne pripraví sa napokon vydražilo za úctyhodných 290 €, z čoho mala moderátorka obrovskú radosť. „Veľká vďaka patrí aj samotnému vydražiteľovi aukcie a verím, že neostane sklamaný. Mini aj ja sa už naňho veľmi tešíme a verím, že mu bude chutiť aj ten sľúbený čaj, ktorý mu uvarím,“ dodala Adela na margo víťaza aukcie. Tým sa stal milujúci partner Adelinej fanúšičky z Košíc, pre ktorú to bol darček z lásky.

Spoločnými silami tak pomohli ťažko chorej pani Jamnickej, ktorá potrebuje finančné prostriedky na liečbu a následný návrat domov, keďže momentálne je v DSS. „Príbeh pani Jamnickej ma oslovil svojou úprimnosťou a ťažkým životným osudom, ktorým si táto dáma prechádza. Veľmi rada by som jej pomohla aj osobne...,“ dodala na záver Adela. 


www.ludialudom.sk, 17.03.2014


< Späť