itretisektor | TS: Nestratí sa
  • **Dotazník MNO pre krízový štáb SR**

    zapojte sa a pridajte svoj názor, podnet - dotazník je dostupný v servisnom menu.
 

Vyhľadávanie 2%

Kalendár

  • Žiadne udalosti.

TS: Nestratí sa

Ruku na srdce. Koľko poznáte ľudí, ktorí sa síce venujú jednému povolaniu, no s prehľadom by zvládli aj akúkoľvek inú prácu, ktorá je ich koníčkom? V dnešnej dobe už naozaj nie je problém stretnúť marketingového manažéra s titulom MUDr., bývalého automobilového pretekára v ministerskom kresle, vyučeného čašníka za volantom kamiónu, či úspešného speváka oblečeného v kuchárskom rondóne variaceho jedlo v reštaurácii. Posledný menovaný prípad je dokonca celkom aktuálny.

Predstavte si, že idete jednoducho po ulici, dostanete hlad, zájdete do najbližšej reštaurácie a v nej v otvorenej kuchyni zbadáte za sporákom speváka Roba Pappa. Je to divné? Možno, každopádne vôbec nereálne. Presne takýto pohľad sa totiž naskytol prednedávnom návštevníkom bratislavskej reštaurácie Carnevalle. Robo Papp si tam za asistencie ďalšieho kuchára veselo vyváral a pripravoval večeru. O spevákovi je známe, že má k vareniu veľmi kladný vzťah, no v takejto veľkej a profesionálnej kuchyni varil po prvý krát. „Varenie v Carnevalle bolo pre mňa zážitkom, vyskúšal som si prácu v profesionálnej kuchyni so skvelým šéfkuchárom Jozefom Riškom. Dúfam, že to nebolo naposledy a opäť budem mať možnosť sa niečo nové naučiť,“ povedal nám po varení Robo.

Aj keď to vyzerá, že si tým Robo splnil svoj veľký sen, v konečnom dôsledku sa týmto varením plnil sen niekoho iného. Celá táto akcia sa totiž udiala v spolupráci Roba a darcovského portálu ĽudiaĽuďom.sk, na ktorého stránke sa uskutočnila veľká aukcia o večeru navarenú našim populárnym spevákom. Celých 104 € za trojchodové menu zaplatili manželia Tabačekovci z Trnavy, ktorým podobné akcie nie sú cudzie. Celá vydražená suma putovala na pomoc malej Mišky, ktorá sa predčasne narodila v 24-tom mesiaci a potrebuje navštíviť súkromné rehabilitačné centrum.

Autor foto: ĽudiaĽuďom.sk< Späť